Плакар 300
 • Плакар 300
 • Плакар 300
 • Плакар 300

Плакар 300

24.900 ден.
Димензии: Д: 300 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 223 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6926
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 300 х 60 х 223 cm
  Боја:
 • - Тортана (Орев) - Перла (Крем)
 • - Црна - Бела
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Механизам за меко затворање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
​Монтажна шема
ПЛАКАР 300
 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS