Акција
Ормар ЦУРА 150
 • Ормар ЦУРА 150

Ормар ЦУРА 150

11.600 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 8647
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА:
 • Димензии: 152 х 52 х 190 cm
  Боја: Килибар Даб (К006) со Бела
  Изработка: Ормар изработен од иверка 16мм, со три крила на горен и долен дел и одличен распоред за складирење.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS