Плакар ЕКО
  • Плакар ЕКО

Плакар ЕКО

13.900 ден.15.300 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 210 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 10678
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


  • Димензии: 200 х 60 х 210 cm
    Боја:
  • - Бела
  • - Меркур
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.

​Монтажна шема
ПЛАКАР ЕКО 200

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS