Акција
-15%
Стол ЕЛИ
1.777 ден.2.090 ден.
1.777 ден.2.090 ден.
-15%
Стол ДЦ355 кожа
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-10%
АГ КАИРО
52.110 ден.57.900 ден.
52.110 ден.57.900 ден.
-10%
ТВ комода СТЕФИ
19.710 ден.21.900 ден.
19.710 ден.21.900 ден.
-15%
Стол ВЕНЕЦИЈА
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-10%
Клуб маса 4030
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол ДЦ1779-2
2.465 ден.2.900 ден.
2.465 ден.2.900 ден.
-15%
Стол ЗЕЛМА
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-10%
Клуб маса 4026
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол ВЕЛВЕТ
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-15%
Стол ДЦ1782-2
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
-15%
Стол ЛУМОС
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-15%
Стол ЛЕО
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-10%
ТВ комода БИСТ
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
Плакар КАРЛО
 • Плакар КАРЛО
 • Плакар КАРЛО
 • Плакар КАРЛО
 • Плакар КАРЛО
 • Плакар КАРЛО

Плакар КАРЛО

17.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10433
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија КАРЛО:
* БОЈА:


 • Карло 200цм 17.900 денари
 • Димензии: 200 x 61 x 210 cm
 •  
 • Карло 220цм 18.900 денари
 • Димензии: 220 x 61 x 210 cm
 • Карло 250цм 19.900 денари
 • Димензии: 250 x 61 x 210 cm
 •  
 • Боја: 
 • - Бела
 • - Сонома
 • Изработка: Плакар изработен од иверка. Лице израбоена во Сонома со Бела Сјај или Бела Сјај (целото лице) и корпус Светла Сонома или Бела Мат.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 
​Монтажна шема
ПЛАКАР КАРЛО 200цм

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS