Плакар ЛИОН
  • Плакар ЛИОН

Плакар ЛИОН

25.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9387
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА:
  • Димензии: 235 х 61 х 216 cm
    •  
  • Боја: Бела МДФ Сјај (лице) со Бела Софт (корпус)
Изработка: Плакар изработен од медијапан висок сјај (лице).
*Монтажата не е вклучена во цената.
Бесплатна испорака.
 
Монтажна шема

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS