Акција
Ормар ДЕЛУКС
 • Ормар ДЕЛУКС
 • Ормар ДЕЛУКС

Ормар ДЕЛУКС

14.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7754
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


* МОНТАЖА:
 • Димензии: 180 х 52 х 210 cm
  Боја: 
 • -Темна Сонома со Бела 
 • -Венеција-Крем
 • Изработка: четирикрилен ормар изработен од високо квалитетна иверка 18мм.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
​Монтажна шема
ОРМАР ДЕЛУКС

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS