Акција
-10%
АГ МИКА
27.810 ден.30.900 ден.
27.810 ден.30.900 ден.
-19%
Детска соба РОМА
25.900 ден.31.900 ден.
25.900 ден.31.900 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 200
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-19%
АГ ПЕРА голема
49.900 ден.61.900 ден.
49.900 ден.61.900 ден.
-10%
Библиотека МАРТИН
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Бифе МАРЕЈ
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-10%
Бифе СИЕНА 160
9.810 ден.10.900 ден.
9.810 ден.10.900 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
-15%
Блок кујна ДИВА
27.900 ден.32.900 ден.
27.900 ден.32.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-21%
Блок кујна СИТИ 70
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
53.010 ден.58.900 ден.
53.010 ден.58.900 ден.
-10%
АГ ТИФАНИ
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-44%
Бифе ЛОКАРНО
8.900 ден.15.900 ден.
8.900 ден.15.900 ден.
Ормар ЈУПИТЕР 207
  • Ормар ЈУПИТЕР 207
  • Ормар ЈУПИТЕР 207

Ормар ЈУПИТЕР 207

15.120 ден.18.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10222
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА:
  • Димензии: 207 х 60 х 200 cm
    Боја: Бела со Тортана
  • Изработка: Четворокрилен ормар изработен од високо квалитетна иверка 18мм, со 6 фиоки.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.
 
Монтажна шема
 
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS