Акција
Ормар УНИ ЛУКС со огледало
 • Ормар УНИ ЛУКС со огледало

Ормар УНИ ЛУКС со огледало

18.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10531
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА:
 • Димензии: 180 х 52,5 х 191 cm
  Боја: Шампањ Бела Сјај МДФ, Тројан Даб МДФ
  Изработка: Четворокрилен ормар изработен од иверка 16мм и МДФ со дебелина 18мм. Има механизми за меко затворање.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Бесплатна испорака.
  *Рок на испорака: 30 работни денови.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS