Акција
-15%
Душек Алегро Елеганс
3.730 ден.4.390 ден.
3.730 ден.4.390 ден.
-31%
Бифе БЈАНКО
10.900 ден.15.900 ден.
10.900 ден.15.900 ден.
-23%
ТДФ ДОРИАН
33.900 ден.43.900 ден.
33.900 ден.43.900 ден.
-51%
Клуб маса ЛАВА
4.900 ден.9.900 ден.
4.900 ден.9.900 ден.
-13%
АГ ПЕРА голема
53.900 ден.61.900 ден.
53.900 ден.61.900 ден.
-22%
Клуб маса ЛИЦИТА
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-36%
Стол САФИР
1.990 ден.3.090 ден.
Врз основа на 1 оценки.
1.990 ден.3.090 ден.
-16%
АГ НУБО
26.900 ден.31.900 ден.
26.900 ден.31.900 ден.
-23%
Клуб маса ДЕМЕТЕР
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-43%
Стол МАВИС
1.690 ден.2.990 ден.
1.690 ден.2.990 ден.
-23%
Стол ДЦ1782-2
1.990 ден.2.590 ден.
1.990 ден.2.590 ден.
-17%
Спална соба ЛАЗУР
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
-47%
Стол ДЦ355 кожа
1.590 ден.2.990 ден.
1.590 ден.2.990 ден.
-34%
Детско креветче ХЕПИ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
-9%
Комода СИГМА
9.900 ден.10.900 ден.
9.900 ден.10.900 ден.
-28%
Стол СТАР
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-31%
Комода ПОЗНАН
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
Плакар 180 ДУО
 • Плакар 180 ДУО
 • Плакар 180 ДУО
 • Плакар 180 ДУО
 • Плакар 180 ДУО

Плакар 180 ДУО

10.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10462
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:* МОНТАЖА:
 • Димензии: 180 х 59 х 191 cm
  Боја: 
  - Венге со Астра
  - Сонома
  - Орев Адмирал
  Изработка: Лизгачки плакар изработен од иверка 16мм, со надворешен механизам.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: 30 работни денови.
  Бесплатна испорака.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS