Акција
Плакар 240
  • Плакар 240
  • Плакар 240
  • Плакар 240

Плакар 240

19.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6289
Достапност: На залиха
Количина:

Димензии: 240 х 60 х 223 cm

Боја: Венеција (Орев) со Крем

Изработка: Иверка
*Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.
  •  
​Монтажна шема
ПЛАКАР 240
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS