Акција
Плакар ХАРМОНИЈА 1.2
  • Плакар ХАРМОНИЈА 1.2

Плакар ХАРМОНИЈА 1.2

10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8828
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 х 212 х 58 cm
    Боја: Какао - Марота (како на сликата)
    Изработка: Изработен од иверка со дебелина 18мм.
    Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS