Акција
Плакар ЈАВА
 • Плакар ЈАВА
 • Плакар ЈАВА
 • Плакар ЈАВА

Плакар ЈАВА

24.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10000
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 220 х 61 х 210 cm
  Боја: MUD Даб со Црно Стакло 
 • Изработка: Плакар изработен во MUD Даб со Црно Стакло(лице) и MUD Даб (корпус)
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS