Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СПЕЦИЈАЛ
  • Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СПЕЦИЈАЛ

Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СПЕЦИЈАЛ

11.900 ден.
Димензии: Д: 173 cm  x  Ш: 58 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11035
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 173 х 58 х 191 cm
    Боја: Капучино со Темна Сонома
  • Изработка: Плакар изработен од иверка.
    *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.

 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS