Акција
Плакар МИКС
 • Плакар МИКС

Плакар МИКС

13.600 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 9830
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 150 х 60 х 200 cm
  Боја: Бела Софт - Светла Сонома
  Изработка: Изработен од иверка со дебелина 18мм.
  Бесплатна испорака.
 •  
 • ​Монтажна шема
  ПЛАКАР МИКС
 
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS