Акција
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-21%
Блок кујна СИТИ 70
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-10%
Душек Алегро Ортопед
6.299 ден.6.999 ден.
6.299 ден.6.999 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-18%
Детска соба ТЕЕН
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3041
6.291 ден.6.990 ден.
6.291 ден.6.990 ден.
-10%
Биро КОМБИНО
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
Биро ХУД
10.791 ден.11.990 ден.
10.791 ден.11.990 ден.
-15%
Детска соба КЕРЕМ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-10%
Бифе TIZIANO
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
Бифе ДАЈМОНД
17.010 ден.18.900 ден.
17.010 ден.18.900 ден.
-10%
АГ ХАКА
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-10%
Витрина КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк
  • Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк

Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк

13.520 ден.16.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9872
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 170.3 x 61,2 x 190,5 cm
    Боја: 
  • - Бела со Њујорк принт
  • Изработка: Иверка
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS