Акција
-13%
АГ ПЕРА голема
53.900 ден.61.900 ден.
53.900 ден.61.900 ден.
-18%
ТДФ ЕЛИТА
36.900 ден.44.900 ден.
36.900 ден.44.900 ден.
-20%
Стол ДЦ1741
2.390 ден.2.990 ден.
2.390 ден.2.990 ден.
-26%
Клуб маса ДКЈ367
13.900 ден.18.900 ден.
13.900 ден.18.900 ден.
-17%
Стол ЛАРИМАР
2.900 ден.3.490 ден.
2.900 ден.3.490 ден.
-32%
Лифтомат СИМОН
3.990 ден.5.900 ден.
3.990 ден.5.900 ден.
-29%
Стол СЕЛВИ
2.390 ден.3.390 ден.
2.390 ден.3.390 ден.
-19%
Клуб маса ДКЈ366-П2
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-54%
Клуб маса ТИМЕ
5.900 ден.12.900 ден.
5.900 ден.12.900 ден.
-15%
Душек Алегро Елеганс
3.730 ден.4.390 ден.
3.730 ден.4.390 ден.
-23%
ТДФ ДОРИАН
33.900 ден.43.900 ден.
33.900 ден.43.900 ден.
-38%
Клуб маса МОЛ
4.900 ден.7.900 ден.
4.900 ден.7.900 ден.
-18%
Стол ЈОСИФ
2.690 ден.3.290 ден.
2.690 ден.3.290 ден.
-14%
Стол ПАЛМА 2
2.390 ден.2.790 ден.
2.390 ден.2.790 ден.
-9%
АГ САН РЕМО
79.900 ден.87.900 ден.
79.900 ден.87.900 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-34%
ТВ комода ДРЕЗДЕН
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
29.900 ден.39.900 ден.
29.900 ден.39.900 ден.
Плакар ПЛАКАТО 170 графит
 • Плакар ПЛАКАТО 170 графит
 • Плакар ПЛАКАТО 170 графит
 • Плакар ПЛАКАТО 170 графит

Плакар ПЛАКАТО 170 графит

16.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9871
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 170.3 x 61,2 x 190,5 cm
  Боја: 
 • - Бела со Графит принт
 • Изработка: Иверка
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS