Плакар ПРОМО ВИНЕР 220
 • Плакар ПРОМО ВИНЕР 220
 • Плакар ПРОМО ВИНЕР 220

Плакар ПРОМО ВИНЕР 220

16.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10894
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


Димензии: 220 x 61 x 210 cm
 •  
 • Боја: 
 • - Сонома со Бела
  - Бела со Сонома
  Изработка: Високо квалитетна иверка.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS