Акција
-13%
АГ ПЕРА голема
53.900 ден.61.900 ден.
53.900 ден.61.900 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
89.900 ден.99.900 ден.
89.900 ден.99.900 ден.
-47%
Стол ДЦ355 кожа
1.590 ден.2.990 ден.
1.590 ден.2.990 ден.
-16%
Комода СЛЕЈТ
10.900 ден.12.900 ден.
10.900 ден.12.900 ден.
-14%
Спална соба МИЛАНО
47.900 ден.55.900 ден.
47.900 ден.55.900 ден.
-34%
Детско креветче ХЕПИ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-38%
Бифе ГАСПАРО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-38%
Бифе ЛАЦИУМ
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-43%
Клуб маса СЕТ ЗИ-106
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-20%
Стол ДЦ1741
2.390 ден.2.990 ден.
2.390 ден.2.990 ден.
-44%
Комода БРАЈТ
12.900 ден.22.900 ден.
12.900 ден.22.900 ден.
-21%
Лежај САТУРН
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-30%
Клуб маса ГАСПАРО
6.900 ден.9.900 ден.
6.900 ден.9.900 ден.
-23%
Клуб маса АНТИК
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-16%
Клуб маса ATTENTION
6.600 ден.7.900 ден.
6.600 ден.7.900 ден.
-28%
Клуб маса КЕРЕС
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-40%
Блок кујна ОКТАВИА ЛУКСОРИ
23.900 ден.39.900 ден.
23.900 ден.39.900 ден.
Плакар ПРОМО ВИНЕР 170
 • Плакар ПРОМО ВИНЕР 170
 • Плакар ПРОМО ВИНЕР 170

Плакар ПРОМО ВИНЕР 170

10.900 ден.14.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10895
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


Димензии: 170 x 61 x 210 cm
 •  
 • Боја: 
 • - Сонома со Бела
  - Бела со Сонома
  Изработка: Високо квалитетна иверка.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS