Плакар ВАЈТ 170
 • Плакар ВАЈТ 170
 • Плакар ВАЈТ 170
 • Плакар ВАЈТ 170
 • Плакар ВАЈТ 170

Плакар ВАЈТ 170

13.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10832
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 170 х 61 х 191 cm
  Боја: Бела
 • Изработка: Плакар изработен од иверка со огледало на едната лизгачка врата.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS