Плакар ВИН-2 200
 • Плакар ВИН-2 200
 • Плакар ВИН-2 200

Плакар ВИН-2 200

16.900 ден.
Димензии: Д: 201 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 201 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10833
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 201 х 61 х 201 cm
  Боја: Бела
 • Изработка: Плакар изработен од иверка со вклучени 3 фиоки од едната страна.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS