Акција
-10%
АГ МОРГАН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-21%
Блок кујна СИТИ 70
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-13%
Закачалка ЛАНА
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-10%
Душек Алегро Мемори
10.251 ден.11.390 ден.
10.251 ден.11.390 ден.
-22%
Детска соба КОЛОРС
24.900 ден.31.900 ден.
24.900 ден.31.900 ден.
-10%
Бифе МАРЕЈ
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-10%
Биро КОМБИНО
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-10%
Бифе 2014
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-44%
Бифе ЛОКАРНО
8.900 ден.15.900 ден.
8.900 ден.15.900 ден.
-10%
Душек Алегро Виолин
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
53.010 ден.58.900 ден.
53.010 ден.58.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.242 ден.4.990 ден.
4.242 ден.4.990 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
Плакар ВИНЕР 240
  • Плакар ВИНЕР 240

Плакар ВИНЕР 240

17.040 ден.21.300 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10736
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 240 х 60 х 210 cm
    Боја: 
  • - Бела со Антрацит 
  • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Бела Мат со Антрацит на средината (лице) и Бела Мат (корпус). Механизам за меко затворање.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.
Монтажна шема
ПЛАКАР ВИНЕР 240

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-20%
Плакар ЕКО
15.300 ден.12.240 ден.
15.300 ден.12.240 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS