Плакар ВИНЕР 270
 • Плакар ВИНЕР 270
 • Плакар ВИНЕР 270

Плакар ВИНЕР 270

22.300 ден.
Димензии: Д: 270 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 210 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10736
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 270 х 60 х 210 cm
  Боја: 
 • - Бела со Антрацит 
 • - Тортана (Кафена) со Бела
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Бела Мат со Антрацит на средината (лице) и Бела Мат (корпус). Механизам за меко затворање.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
Монтажна шема
ПЛАКАР ВИНЕР 270

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS