Акција
Плакар СИТИ 1006
 • Плакар СИТИ 1006

Плакар СИТИ 1006

12.600 ден.
без ДДВ: 10.678 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 9748
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА:
 • Димензии: 150 х 59 х 191 cm
  Боја: Орев
  Изработка: Плакар изработен од иверка 16мм, со огледало на средина.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  Бесплатна испорака.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS