Акција
Плакар СОФИЈА
 • Плакар СОФИЈА
 • Плакар СОФИЈА
 • Плакар СОФИЈА
 • Плакар СОФИЈА

Плакар СОФИЈА

16.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6773
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 200 х 60 х 223 cm
 • Боја: 
 • - Венеција (Орев) - Крем
 • - Црна - Бела
 • Изработка: Иверка
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
Бесплатна испорака.
 
 

 

​Монтажна шема
ОРМАР ЈУПИТЕР 145

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS