Акција
Трокрилен ормар
 • Трокрилен ормар

Трокрилен ормар

9.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 4708
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА:
 • Димензии: 120 х 57 х 202 cm
  Боја: Темна Сонома
  Изработка: Трокрилен ормар изработен од иверка 16мм, со огледало на средина.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  Бесплатна испорака.
   
  Монтажна шема
  ТРОКРИЛЕН ОРМАР

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS