Акција
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-21%
Клуб маса ИРМА
6.990 ден.8.900 ден.
6.990 ден.8.900 ден.
-15%
Стол Т-130
1.947 ден.2.290 ден.
1.947 ден.2.290 ден.
-12%
Детска соба ФАБИО
21.790 ден.24.900 ден.
21.790 ден.24.900 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ366-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-11%
Плакар 300
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-15%
Стол МИЛАНО
2.711 ден.3.190 ден.
2.711 ден.3.190 ден.
-14%
Ормар ЈУПИТЕР 145
11.900 ден.13.900 ден.
11.900 ден.13.900 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-42%
Клуб маса СОНАР
3.990 ден.6.900 ден.
3.990 ден.6.900 ден.
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-10%
Клуб маса 4026
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-9%
АГ НУБО
28.900 ден.31.900 ден.
28.900 ден.31.900 ден.
Плакар ВИНЕР 170
 • Плакар ВИНЕР 170
 • Плакар ВИНЕР 170

Плакар ВИНЕР 170

12.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 8323
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 170 х 60 х 223 cm
  Боја: 
 • - Бела Плус
  - Светла Сонома
  Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
Монтажна шема
ПЛАКАР ВИНЕР
 
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS