Лежај РИКСОС
 • Лежај РИКСОС

Лежај РИКСОС

27.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11057
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија:
 • РИКСОС 160 27.900 денари
 • Надворешни димензии: 165 x 220 х 122 cm
 • Висина на лежај: 37 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Боја: 160 х 200 cm

 

 • РИКСОС 180 29.900 денари
 • Надворешни димензии: 185 x 220 х 122 cm
 • Висина на лежај: 37 cm
 • Димензии за душек: 180 х 200 cm
 
 • Изработка: Лежај изработен во сив штоф со мехнаизми за подигање на душекот за дополнителен простор за складирање
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS