Спална соба ЏУЛИЈА
 • Спална соба ЏУЛИЈА
 • Спална соба ЏУЛИЈА
 • Спална соба ЏУЛИЈА

Спална соба ЏУЛИЈА

29.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11439
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со натказни: 254,6 х 205 х 90 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 225 х 60 х 205 cm
 • Боја: Масима Дарк со Црна 
 • Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема

СПАЛНА СОБА ЏУЛИЈА

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS