Спална соба ФУТУРА
 • Спална соба ФУТУРА

Спална соба ФУТУРА

43.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11369
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 165 х 215 х 92 cm
 • висина за лежај: 42,5 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 235 х 63 х 216 cm
 • - тоалетна: 100 х 42 х 93 cm
 • - 2 натказни: 50 х 42 х 46 cm
 • Боја: Бела Сјај
 • Изработка: Спална соба изработена од Медијапан во Бела Сјај боја (лице) и Бела иверка со деб.18мм (корпус).
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.


Монтажна шема
СПАЛНА СОБА ФУТУРА 1

СПАЛНА СОБА ФУТУРА 2
 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS