Плакар МОНИКА
  • Плакар МОНИКА

Плакар МОНИКА

28.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11999
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 237 х 60 х 217 cm 
  • Боја: Светол Орев во комбинација со Крем МДФ Сјај
  • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм и МДФ (медијапан)
  • *Душекот не е вклучен во цената.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS