Спални соби

Спални соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Спална соба ФУТУРА
Димензии:  - лежај: 165 х 215 х 80 cm висина за лежај: 42,5 cm - димензии за..
39.510 ден.43.900 ден.
без ДДВ: 33.483 ден.
-10%
Спална соба РУСТИК
Димензии:  - лежај: 195 х 220 х 120 cm - димензии за душек: 180 х 200 cm..
80.910 ден.89.900 ден.
без ДДВ: 68.568 ден.
-10%
Спална соба ЛОНДОН
Димензии:  - лежај: 190 х 243 х 132 cm - димензии за душек: 180..
80.910 ден.89.900 ден.
без ДДВ: 68.568 ден.
-10%
Спална соба МАРЧЕЛО
Димензии: - лежај: 190 х 243 х 132 cm - димензии за душек: 180 х 200..
80.910 ден.89.900 ден.
без ДДВ: 68.568 ден.
-10%
Спална соба ЗАФИР
Димензии:  - лежај: 165 х 205 х 90 cm висина за лежај: 35,5 cm - димензии за..
25.110 ден.27.900 ден.
без ДДВ: 21.280 ден.
-29%
Спална соба МИЛАНО
Димензии:  - лежај: 240 х 212 х 109 cm (за душек 180 х 200 cm) - висина на лежај:&n..
39.900 ден.55.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
-10%
Спална соба ВАЛЕНТЕ
Димензии:  - лежај: 221 х 211 х 112 cm (за душек 180 х 200 cm) - висина на леж..
53.910 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 45.686 ден.
-10%
Спална соба АДЕЛИНА
Димензии:  - лежај: 170 х 206 х 91 cm висина за лежај: 36 cm - димензии за д..
29.610 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 25.093 ден.
-17%
Спална соба ЕЛИЗА
Димензии:  - лежај: 160 х 200 x 28,5 cm (70 cm табла) - трокрилен ..
14.900 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
-18%
Спална соба СИЛВИЈА
Димензии:  - лежај: 165 х 206 х 90 cm висина за лежај: 35 cm - димензии за д..
26.900 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
-10%
Спална соба АЛАКАТИ
Димензии:  - лежај: 193 х 205 х 127 cm висина за лежај: 37 ..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-13%
Спална соба УНО
Димензии:  - лежај: 164,5 х 204,5 х 91 cm - димензии за душек: 160..
19.900 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
-25%
Спална соба ЏУЛИЈА
Димензии:  - лежај: 254,6 х 205 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - ..
23.900 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
-17%
Спална соба ДАРК
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 206 х 84&nb..
19.900 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
-10%
Спална соба ЛАЈТ
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 206 х..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-15%
Спална соба СОФИЈА
Димензии:  - лежај: 201 х 203 х 80,5 cm - димензии за душек: 160 х 2..
22.900 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
Спална соба БЕЛВИ
Димензии:  - лежај со дополнителни елементи: 285 х 209 х 97 cm - димензи..
49.410 ден.54.900 ден.
без ДДВ: 41.873 ден.
-10%
Спална соба МОНИКА
Димензии:  - лежај: 264 х 205 х 113 cm - димензии за душек: 180 х 20..
49.410 ден.54.900 ден.
без ДДВ: 41.873 ден.
-10%
Спална соба РОНДИНО
Димензии:  - лежај со натказни: 274 х 240 х 92,5 cm (за душек 180 х 200 cm)..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
-26%
Спална соба ЛАЗУР
Димензии:  - лежај: 164 х 204 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200..
16.900 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS