Лежаи

Лежаи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Лежај РИКСОС
РИКСОС 160 26.900 денари 24.210 денари Надворешни димензии: 165 x 220 х..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Лежај КОЛОРС
Димензии: 95,4 x 205 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја:&..
8.010 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.788 ден.
-10%
Лежај ДАРИЈАН 160цм
Димензии за душек: 160 х 200 cm Изработка: Во ограничен избор на бои и дезени ..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-31%
Лежај ТЕРАПИ
ЛЕЖАЈ ТЕРАПИ 90x190cm 12.900 денари 8.900 денари Надворешни димензии: 1..
8.900 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
-37%
Лежај САТУРН
Димензии надворешно: 172 х 218 х 105 cm Висина на лежај: 34 cm + душек Бо..
11.900 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
-10%
Лежај ДАРИЈАН француски
Димензии надворешно: 175 х 218 х 105 cm Висина на лежај: 45 cm Израб..
20.610 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 17.466 ден.
-10%
Кревет со фиоки МИА
Димензии: 94 x 204 x 50 cm Димензии за душек: 90 x 200 cm Боја: ..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-13%
Кревет на спрат ТРОПИКАНА
Димензии: 95,5 x 207,4 x 111 cm Димензии за душек 1: 90 x 200 cm Дим..
12.900 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
-10%
Лежај ЕЛЕГАНС
Димензии на лежај: 213 х 211 х 146 cm Висина на лежај: 37 cm ..
26.010 ден.28.900 ден.
без ДДВ: 22.042 ден.
-10%
Лежај КОМФОРМ
Димензии на лежај: 173 х 211 х 122 cm Висина на лежај: 37 cm ..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
Лежај ВЕГАС
ВЕГАС 160 18.900 денари 17.010 денари Димензии на лежај: 162 х 210 ..
17.010 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.415 ден.
-25%
Лежај ПОРТО 90
Димензии надворешно: 96 х 213,5 x 80 cm Висина на лежај:40,5 cm Димензии за душек:&nb..
6.675 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 5.657 ден.
-25%
Лежај ПОРТО 180
Димензии надворешно: 186 х 213,5 x 80 cm Висина на лежај: 40,5 cm Димензии за душек:&..
8.175 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 6.928 ден.
-25%
Лежај ПОРТО 160
Димензии надворешно: 166 х 213,5 x 80 cm Висина на лежај:40,5 cm Димензии за душек:&n..
7.425 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 6.292 ден.
-15%
Лежај ЏУЛИ 160
Надворешни димензии: 167 х 206 x 80 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm Боја:&..
10.965 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.292 ден.
-15%
Лежај ЏУЛИ 140
Надворешни димензии: 147 х 206 x 80 cm Димензии за душек: 140 х 200 cm Боја:&..
10.115 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.572 ден.
-10%
Лежај ТРЕНТО
Димензии надворешно: 194 х 260 х 97 cm Висина на лежај: 25 cm Димензии за душе..
18.810 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.941 ден.
-10%
Лежај ДАРИЈАН 180цм
Димензии на лежај: 194 х 218 х 124 cm Висина на лежај: 33 cm Ди..
19.170 ден.21.300 ден.
без ДДВ: 16.246 ден.
-29%
Лежај ЧЕСТЕР
Надворешни димензии: 180 x 227 x 105 cm Димензии nа душек: 160 х 200 ..
18.900 ден.26.500 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
-11%
Лежај ДЕЛФИНА
Димензии надворешно: 171 х 211 х 99 cm Висина на лежај: 46 cm ..
16.900 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS