Акција
Лежај ЧЕСТЕР
 • Лежај ЧЕСТЕР
 • Лежај ЧЕСТЕР
 • Лежај ЧЕСТЕР

Лежај ЧЕСТЕР

25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9712
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Надворешни димензии: 180 x 227 x 105 cm
 • Димензии nа душек: 160 х 200 cm
 • Висина на лежај (без језгро): 28 cm
 • Висина на лежај (со језгро): 46 cm
 • Бoja: 

Сива со Крем

- Црна со Сива

Изработка: Француски лежај изработен во еко-кожа (основа и табла) и штоф (језгро).

 • Бесплатна испорака.
 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: кревеет, лежај, bed

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS