Акција
Лежај ДАРИЈАН
 • Лежај ДАРИЈАН
 • Лежај ДАРИЈАН
 • Лежај ДАРИЈАН
 • Лежај ДАРИЈАН
 • Лежај ДАРИЈАН
 • Лежај ДАРИЈАН

Лежај ДАРИЈАН

21.300 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9984
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии на лежај: 194 х 218 х 124 cm
 • Висина на лежај: 33 cm
 • Димензии за душек: 180 х 200 cm
 • Изработка: Во сите бои на еко-кожа и штоф.
 • Бесплатна испорака.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS