Акција
Лежај ЏУЛИЕТА
 • Лежај ЏУЛИЕТА
 • Лежај ЏУЛИЕТА

Лежај ЏУЛИЕТА

22.500 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8704
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Надворешни димензии: 174 x 218 х 104 cm
 • Висина на лежај: 31 cm (44 cm)
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Број на бои: Еднобојна / Двобојна
  Изработка: Во сите бои на еко-кожа и штоф.
 •  
 • *Цената е за изработка на лежај ЏУЛИЕТА со латофлекс.
 • *Можност за изработка на лежај ЏУЛИЕТА Француски 23.500 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS