Акција
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
-16%
Детска соба ФАБИО
20.900 ден.24.900 ден.
20.900 ден.24.900 ден.
-23%
Клуб маса АНТИК
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-20%
ТВ комода 2010
15.900 ден.19.900 ден.
15.900 ден.19.900 ден.
-29%
Клуб маса ЦЕНЕК
8.900 ден.12.600 ден.
8.900 ден.12.600 ден.
-34%
Бифе ДУРАНГО
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-18%
Стол ЈОСИФ
2.690 ден.3.290 ден.
2.690 ден.3.290 ден.
-42%
Бифе БИГ БЕНГ
6.900 ден.11.900 ден.
6.900 ден.11.900 ден.
-22%
Клуб маса К-1120 иверка
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-31%
Клуб маса 4017
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-41%
ТВ комода 3012
9.900 ден.16.900 ден.
9.900 ден.16.900 ден.
-24%
Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк
12.900 ден.16.900 ден.
12.900 ден.16.900 ден.
-38%
Стол СЕАТОН
2.490 ден.3.990 ден.
2.490 ден.3.990 ден.
-38%
Бифе ЛАЦИУМ
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-24%
ТВ комода 3002
12.900 ден.16.900 ден.
12.900 ден.16.900 ден.
Лежај КЕТ
 • Лежај КЕТ

Лежај КЕТ

15.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10784
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии надворешно: 165 x 205 х 90 cm
 • Висина на лежај: 40,5 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Натказни: 45 x 41 х 30 cm
 •  
 • Боја: 
 • - Сонома Даб со Бела
 • - Бела
 • Изработка: Висококвалитетна иверка.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS