Акција
Лежај АЛБЕА
 • Лежај АЛБЕА

Лежај АЛБЕА

19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9742
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Надворешни димензии: 165 x 218 х 110 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Број на бои: Еднобојна / Двобојна
  Изработка: Во сите бои на еко-кожа и штоф.
 • *Цената е за изработка на лежај АЛБЕА со патосници.
 •  
 • *Можност за изработка на лежај АЛБЕА со латофлекс 23.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
Монтажна шема
ЛЕЖАЈ АЛБЕА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS