Акција
-10%
ТВ комода МИС
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-10%
ТВ комода 3011
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол СИГИЛИТЕ
2.372 ден.2.790 ден.
2.372 ден.2.790 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-15%
Стол ЛУКСОРИ
3.646 ден.4.290 ден.
3.646 ден.4.290 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-10%
ТДФ ВЕРНАНЦА
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-15%
Стол КАИТИ
3.221 ден.3.790 ден.
3.221 ден.3.790 ден.
-15%
Стол ЛАРИМАР
2.966 ден.3.490 ден.
2.966 ден.3.490 ден.
-10%
Клуб маса 4001
15.210 ден.16.900 ден.
15.210 ден.16.900 ден.
-15%
Стол БРУНО
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-15%
Стол КОКИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
-10%
ТВ комода ДАВИНА
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-15%
Стол ВИКТОРИ
3.136 ден.3.690 ден.
3.136 ден.3.690 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-10%
ТВ комода БИСТ
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
Лежај ДАРИЈАН француски
 • Лежај ДАРИЈАН француски
 • Лежај ДАРИЈАН француски

Лежај ДАРИЈАН француски

21.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10909
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии надворешно: 175 х 218 х 105 cm
 • Висина на лежај: 45 cm
 • Изработка: Во сите бои на еко-кожа и штоф.
 • Лежај: Језгро со дебелина 14цм
  Језгро: Сунѓер Т-25, деб. 3цм
  Подлога под лежај: Шпер
 • Табла: Сунѓер С-20, деб.8цм
 • Механизми: Клик-Клак макази на лежај
 • Ногари: Пластични
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Опција за нарачка со платна Ф категорија(избор боја): 24.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS