Акција
Лежај НОМА
 • Лежај НОМА
 • Лежај НОМА

Лежај НОМА

29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 8076
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Надворешни димензии: 193 x 210 х 106 cm
 • Висина на лежај со душек: 55 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Изработка: Модерен лежај со душек (Француски лежај). Душекот е изработен од Pocket (пружини со цевчест облик, се шијат една за друга во џебови и формираат џебно јадро. Ова јадро има својство да притисокот на една пружина нема влијание врз останатите).
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS