Акција
Лежај САТУРН

Лежај САТУРН

18.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10331
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии надворешно: 172 х 218 х 105 cm
  • Висина на лежај: 34 cm + душек
  • Изработка: 160 х 200 cm
  • Ногари: Дрвени конусни
  • Бесплатна испорака.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS