Акција
-38%
Стол СЕАТОН
2.490 ден.3.990 ден.
2.490 ден.3.990 ден.
-19%
Тросед ДИВАНО
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-20%
ТВ комода 2010
15.900 ден.19.900 ден.
15.900 ден.19.900 ден.
-26%
Лежај ТЕРАПИ
9.600 ден.12.900 ден.
9.600 ден.12.900 ден.
-43%
Клуб маса СЕТ ЗИ-106
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-40%
Биро БАРУ
5.300 ден.8.900 ден.
5.300 ден.8.900 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
-34%
ТВ комода 3011
9.900 ден.14.900 ден.
9.900 ден.14.900 ден.
-50%
Стол КЕЛН
1.990 ден.3.990 ден.
1.990 ден.3.990 ден.
-34%
ТВ комода ДРЕЗДЕН
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-30%
Блок кујна ДАЈМОНД
27.900 ден.39.900 ден.
27.900 ден.39.900 ден.
-34%
Бифе ДУРАНГО
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-22%
Клуб маса ЛИЦИТА
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-19%
ТДФ ВИОЛЕТ
41.900 ден.51.900 ден.
41.900 ден.51.900 ден.
-30%
Клуб маса ГАСПАРО
6.900 ден.9.900 ден.
6.900 ден.9.900 ден.
-43%
Сандаче за чевли МАРТИН
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-25%
Клуб маса БОБИ
5.900 ден.7.900 ден.
5.900 ден.7.900 ден.
-13%
Клуб маса ДКЈ367-П2
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
Лежај ТЕРАПИ
 • Лежај ТЕРАПИ
 • Лежај ТЕРАПИ

Лежај ТЕРАПИ

9.600 ден.12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10686
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* ЛЕЖАЈ Терапи:
 • ЛЕЖАЈ ТЕРАПИ 90x190cm 12.900 денари 9.600 денари
 • Надворешни димензии: 112 x 194 х 133 cm
 • Висина за лежај: 40 cm
 • Димензии за душек: 90 х 190 cm
 
 • ЛЕЖАЈ ТЕРАПИ 160x200cm 21.900 денари 14.900 денари
 • Висина за лежај: 40 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 •  
 • ЛЕЖАЈ ТЕРАПИ 180x200cm 23.900 денари 16.900 денари
 • Надворешни димензии: 202 x 206 х 142 cm
 • Висина за лежај: 40 cm
 • Димензии за душек: 180 х 200 cm
 •  
 • Боја: Светло Кафена со Темно Кафена
 • Изработка: Лежај изработен во штоф со механизми за подигање на душекот за дополнителен простор за складирање.
 • Бесплатна испорака.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS