Акција
Лежај ЏУЛИ 160
 • Лежај ЏУЛИ 160
 • Лежај ЏУЛИ 160
 • Лежај ЏУЛИ 160
 • Лежај ЏУЛИ 160
 • Лежај ЏУЛИ 160
 • Лежај ЏУЛИ 160

Лежај ЏУЛИ 160

11.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10135
Достапност: На залиха
Количина:
 • Надворешни димензии: 167 х 206 x 80 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Боја: Сонома со Бела
  Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Монтажна шема
ЛЕЖАЈ ЏУЛИ 160 1

​ЛЕЖАЈ ЏУЛИ 160 2

 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS