Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Лежај МАСИМО
 • Лежај МАСИМО

Лежај МАСИМО

7.600 ден.
без ДДВ: 6.441 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 9752
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Надворешни димензии: 226 x 206 х 78 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Боја: 
 • - Венге
 • - Сонома
  Изработка: Лежај изработен од иверка со две ноќни шкафчиња.
 • Душекот не е вклучен во цената.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS