Акција
-30%
Клуб маса ГАСПАРО
6.900 ден.9.900 ден.
6.900 ден.9.900 ден.
-13%
АГ ПЕРА голема
53.900 ден.61.900 ден.
53.900 ден.61.900 ден.
-29%
Клуб маса БЕЛА
5.600 ден.7.900 ден.
5.600 ден.7.900 ден.
-30%
Блок кујна ДАЈМОНД
27.900 ден.39.900 ден.
27.900 ден.39.900 ден.
-12%
Спална соба РОНДИНО
43.900 ден.49.900 ден.
43.900 ден.49.900 ден.
-25%
Комода ЈУЛЕДА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-27%
Плакар ПРОМО ВИНЕР 170
10.900 ден.14.900 ден.
10.900 ден.14.900 ден.
-14%
Спална соба МИЛАНО
47.900 ден.55.900 ден.
47.900 ден.55.900 ден.
-36%
Стол САФИР
1.990 ден.3.090 ден.
Врз основа на 1 оценки.
1.990 ден.3.090 ден.
-49%
Клуб маса ФИНТ
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
-38%
Стол СЕАТОН
2.490 ден.3.990 ден.
2.490 ден.3.990 ден.
-16%
Плакар ЈАВА
20.900 ден.24.900 ден.
20.900 ден.24.900 ден.
-28%
ТВ комода БЈАНКО
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-23%
ТДФ ДОРИАН
33.900 ден.43.900 ден.
33.900 ден.43.900 ден.
-42%
Бифе БИГ БЕНГ
6.900 ден.11.900 ден.
6.900 ден.11.900 ден.
-17%
Спална соба ЛАЗУР
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
-24%
Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк
12.900 ден.16.900 ден.
12.900 ден.16.900 ден.
Лежај ОРХИДЕА
 • Лежај ОРХИДЕА
 • Лежај ОРХИДЕА
 • Лежај ОРХИДЕА
 • Лежај ОРХИДЕА

Лежај ОРХИДЕА

17.500 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 0885
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии надворешно: 170 x 208 х 97 cm
 • Висина на лежај: 27,5 cm (43 cm француски)
 • За душек: 160 х 200 cm
 • Лежај: Изработен со латофлекс, со опција и за француски лежај со језгро.
 • *Цената се однесува за лежај Орхидеа со латофлекс.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Лежај ОРХИДЕА француски Специјал платно (ограничени дезени) 18.900 денари
 •  
 • Лежај ОРХИДЕА француски Стандард платна 20.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS