Акција
-25%
Клуб маса БОБИ
5.900 ден.7.900 ден.
5.900 ден.7.900 ден.
-49%
Клуб маса ФИНТ
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-34%
Бифе ДУРАНГО
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-23%
Клуб маса ВАЛЕТА
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-16%
Детска соба ФАБИО
20.900 ден.24.900 ден.
20.900 ден.24.900 ден.
-12%
Спална соба РОНДИНО
43.900 ден.49.900 ден.
43.900 ден.49.900 ден.
-25%
Комода ЈУЛЕДА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
-42%
Бифе БИГ БЕНГ
6.900 ден.11.900 ден.
6.900 ден.11.900 ден.
-38%
Бифе ГАСПАРО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-24%
ТВ комода 3002
12.900 ден.16.900 ден.
12.900 ден.16.900 ден.
-32%
Лифтомат СИМОН
3.990 ден.5.900 ден.
3.990 ден.5.900 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
-49%
Тоалетна КОМБИНО
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-14%
АГ РЕЛАКС
56.900 ден.65.900 ден.
56.900 ден.65.900 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-29%
Комода ДУРО
19.900 ден.27.900 ден.
19.900 ден.27.900 ден.
Лежај РИКСОС

Лежај РИКСОС

25.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11057
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Димензија:
 • РИКСОС 160 25.900 денари
 • Надворешни димензии: 165 x 220 х 122 cm
 • Висина на лежај: 37 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 • Боја: 160 х 200 cm

 

 • РИКСОС 180 27.900 денари
 • Надворешни димензии: 185 x 220 х 122 cm
 • Висина на лежај: 37 cm
 • Димензии за душек: 160 х 200 cm
 
 • Изработка: Лежај изработен во сив штоф со мехнаизми за подигање на душекот за дополнителен простор за складирање
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS