Акција
Лежај СОМИ

Лежај СОМИ

24.600 ден.
без ДДВ: 20.847 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8874
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Надворешни димензии: 205 x 244 х 93 cm
  • Висина на лежај: 43 cm
  • Димензии за душек: 180 х 200 cm
  • Броја: Црна
    Изработка: Лежај изработен во висококвалитетна црна еко-кожа.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS