Акција
Лежај ТРЕНТО
 • Лежај ТРЕНТО
 • Лежај ТРЕНТО

Лежај ТРЕНТО

19.500 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6331
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии надворешно: 204 х 252 х 108 cm
 • Висина на лежај: 25 cm
 • Димензии за душек: 180 х 200 cm
 • Боја: 
 • - Бела
 • - Црна
  Изработка: Еко кожа. Лежајот е со вклучена подница.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  Бесплатна испорака.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS