Акција
-20%
Клуб маса АЗАЛИА
6.900 MKD8.600 MKD
6.900 MKD8.600 MKD
-25%
Клуб маса К-102
8.900 MKD11.900 MKD
8.900 MKD11.900 MKD
-10%
Комода 96
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода ЕЛДА
11.610 MKD12.900 MKD
11.610 MKD12.900 MKD
-10%
Комода ЛУМОС
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода МАКС
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода МЕДЕО
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода МОДУС
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода РИНГО
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода СИГМА
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода СИРМА
13.410 MKD14.900 MKD
13.410 MKD14.900 MKD
-10%
Комода СИТИ 321
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода СИТИ 325
12.510 MKD13.900 MKD
12.510 MKD13.900 MKD
-10%
Комода СИТИ 327
10.710 MKD11.900 MKD
10.710 MKD11.900 MKD
-10%
Комода СИТИ 375
13.410 MKD14.900 MKD
13.410 MKD14.900 MKD
-10%
Комода СТАТУС
13.410 MKD14.900 MKD
Врз основа на 1 оценки.
13.410 MKD14.900 MKD
-10%
Комода ФИЛУ
9.810 MKD10.900 MKD
9.810 MKD10.900 MKD
-10%
Комода ЦЕФЛА
15.210 MKD16.900 MKD
15.210 MKD16.900 MKD
Спална соба АМАНДА

Спална соба АМАНДА

76.900 MKD
без ДДВ: 65.169 MKD
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 5085
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА:
 • Димензии:
 • - лежај: 276 х 202,8 х 133,4 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар со огледало: 240 х 60 х 212 cm
 • - тоалетна: 128,5 х 44,6 x 155 cm
 • - натказна: 60 х 42 х 41 cm
 • - софа: 182 х 35 х 43,3 cm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Спална соба изработена од медијапан и висококвалитетна иверка со тапацирана табла.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS