Спална соба ГЕНОВА
 • Спална соба ГЕНОВА

Спална соба ГЕНОВА

26.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 6291
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 165 х 215 х 80 cm (за душек 160 х 200 cm)
 • - висина на лежај: 29,5 cm
 • - плакар: 200 х 60 х 222 cm
 • - натказни: 45 х 40 х 40 cm
 • Боја: Бела со Антрацит и Сонома
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Механизам за меко затворање на плакарот.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА ГЕНОВА

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS