Акција
-38%
Клуб маса МОЛ
4.900 ден.7.900 ден.
4.900 ден.7.900 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-16%
Плакар ЈАВА
20.900 ден.24.900 ден.
20.900 ден.24.900 ден.
-54%
Клуб маса ТИМЕ
5.900 ден.12.900 ден.
5.900 ден.12.900 ден.
-38%
Бифе ГАСПАРО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-40%
Блок кујна ОКТАВИА ЛУКСОРИ
23.900 ден.39.900 ден.
23.900 ден.39.900 ден.
-18%
ТДФ ЕЛИТА
36.900 ден.44.900 ден.
36.900 ден.44.900 ден.
-23%
Стол ДЦ1782-2
1.990 ден.2.590 ден.
1.990 ден.2.590 ден.
-29%
Комода ДУРО
19.900 ден.27.900 ден.
19.900 ден.27.900 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
-43%
Сандаче за чевли МАРТИН
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-22%
Клуб маса К-1120 иверка
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-19%
ТДФ ВИОЛЕТ
41.900 ден.51.900 ден.
41.900 ден.51.900 ден.
-13%
Клуб маса ДКЈ367-П2
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-17%
Стол ЛАРИМАР
2.900 ден.3.490 ден.
2.900 ден.3.490 ден.
-29%
Стол СЕЛВИ
2.390 ден.3.390 ден.
2.390 ден.3.390 ден.
Спална соба МАРЧЕЛО
 • Спална соба МАРЧЕЛО
 • Спална соба МАРЧЕЛО
 • Спална соба МАРЧЕЛО
 • Спална соба МАРЧЕЛО
 • Спална соба МАРЧЕЛО
 • Спална соба МАРЧЕЛО
 • Спална соба МАРЧЕЛО

Спална соба МАРЧЕЛО

89.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11112
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии:
 • - лежај: 190 х 243 х 132 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар: 265 х 71 х 218 cm
 • - тоалетна: 130 х 51 х 88 cm
 • - огледало: 164 х 3,6 х 90 cm
 • - 2 натказни: 65 х 49 х 45 cm
 • Боја: Како на фотографијата
 • Изработка: Спална соба изработена од медијапан и висококвалитетна иверка.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА МАРЧЕЛО

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS